שגרת טיפוח, כך תתמידי בה גם כשיש לך אורח חיים עמוס

“אין לי זמן” היא טענה נפוצה של כל אחת שמנסה לג’נגל בין קריירה, משפחה וחיי חברה ולהמשיך להחזיק את כל הכדורים באוויר. אנחנו מאד מבינים אותך ולכן מחלקת מחקר ופיתוח שלנו עבדה מאד קשה כדי ליצור במיוחד עבורך תכשירי טיפוח שמצד אחד לא יגזלו ממך את הדקות היקרות ומצד שני יעניקו לך חווית שימוש בלתי נשכחת.

האם שאלת את עצמך פעם איך את מצליחה להרים ולנהל פרוייקטים חשובים, להספיק להתכונן לישיבות, להכין אוכל טעים ולאכול מסודר, לצאת עם חברות באופן קבוע, לבקר את המשפחה ואפילו לעשות ספורט 2-3 פעמים בשבוע, ועם כל אלה את לא מצליחה להשתלט על דבר אחד בלבד – שגרת הטיפוח שלך?

אין כאן הסבר הגיוני או הצדקה. הכל בסופו של דבר הוא סדר העדיפויות. אנחנו נוטות לוותר על מה שפחות חשוב באותו רגע. כי גם אם השארנו לעצמנו 5 דקות שלמות בבוקר כדי לשים סרום, קרם עיניים וקרם פנים, אם נתעכב לארגן את הילדים או נקבל שיחת טלפון דחופה, כבר נעדיף לוותר. וכמובן גם בערב, כשיש לך כוח רק לגרור את עצמך מהספה בסלון למיטה בחדר שינה, בלי להתעכב כדי להספיק לגנוב עוד כמה דקות עם סרט או ספר מרתק.

אגב, זה לא שאף פעם לא חשבנו לעשות את זה, דווקא התכוונו וכתבנו לעצמנו ברשימת המשימות לשנה הקרובה ביום הולדת או בראש השנה או כי פתאום שמנו לב לאיזה קמט סורר ליד העין. ברור שחשבנו ואפילו התחלנו ליישם, הצלחנו לעשות את זה יומיים-שלושה ברצף או אפילו שבוע, אבל אז שוב קרה איזה משבר, גדול או קטן, וזנחנו את הרעיון.

ועוד דבר. גם אם הקפדת והתמדת, כשאחרי חודש לא ראית את התוצאות הרצויות, בטח אמרת לעצמך: “למה זה טוב?” ופשוט פינית את הזמן הזה ביום לדברים אחרים, אולי חשובים יותר.

אז מעכשיו תבטיחי לעצמך “לעולם לא עוד!”. מעכשיו יש לך שגרת טיפוח כיפית ונוחה שמתאימה לך במיוחד, שלא גוזלת הרבה זמן, ובזכות התוצאות שלא מאחרות להגיע, תמיד תהיי מלאת מוטיבציה להמשיך לטפח את עור הפנים, הגוף והשיער שלך, לא משנה כמה את עסוקה. פשוט כי זה כיף!

למה כל כך קל להתמיד על שגרת הטיפוח על התכשירים של Fashion TV Cosmetics?

לפני הכל, האריזה שלהם כיפית ונוחה לשימוש. המרקם שלהם קליל, הם נשטפים ונספגים בקלות ויש להם ארומה מאד אלגנטית ונעימה, בדיוק כפי שאת צריכה, כזו שתשתלב נפלא עם המראה ועם הבושם שלך.

התכשירים של Fashion TV Cosmetics מכילים ריכוז מאד גבוה של החומרים הפעילים, בדיוק במידה כדי שתראי את התוצאות במהרה, לפעמים אפילו במיידי, כמו לדוגמא עם המסכה בדקה או “המזרק” ממלא הקמטים (אל דאגה, את לא צריכה לדקור את עצמך בשום שלב, אבל האפקט יהיה פשוט wow!). וכדי למקסם את קליטת החומרים הפעילים גם על ידי השכבות העמוקות ביותר של העור שלך, פיתחנו טכנולוגיות מוגנות בפטנט, כגון Betoxynol-4™, המשתמשת במנגנון הובלת מולקולות החמצן לתאי העור ומעשירה אותו בלחות ובנוטריינטים חיוניים.

את לא צריכה לזכור איזה תכשיר את צריכה בכל פעם – הם מחולקים לפי הסגנונות והצבעים, כך שתמיד תדעי שבתכשיר הספציפי את משתמשת רק בבוקר, בתכשיר אחר, רק בלילה או פעם בשבוע ויש גם תכשירים שאת פשוט יכולה לשים אצלך בתיק ולהשתמש בהם במהלך היום, כדי להמשיך להיראות מושלמת גם בימים העמוסים ביותר.

כל אחד מהתכשירים שלנו יעשה לך חשק להתמיד להשתמש בו, ליהנות ממנו ולראות את השינויים הגדולים והקטנים, כי מי כמוך יודעת, כמה הדברים האלה חשובים לבריאות הרגשית שלנו.
יש רק דבר אחד שאת צריכה לקחת בחשבון לפני שאת ממשיכה אל החנות שלנו: מעכשיו תצטרכי להתרגל לכך שמרעיפים עליך לא רק מחמאות מקצועיות אלא גם מחמאות ושאלות לגבי המראה המושלם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *