הצוואר והמחשוף – האזורים הנשכחים

אנחנו מבלות המון זמן בטיפוח עור הפנים, מעניקות טיפול מיוחד לאזור העיניים, ולעתים קרובות שוכחות לחלוטין את אזור הצוואר והמחשוף – אותם אזורים שחשופים כמעט תמיד והעור בהם רגיש כל כך ודורש תשומת לב נוספת. יצרנו עבורכן מדריך זריז שיסייע לכן להעניק לאיזור הצוואר והמחשוף את הטיפול הנחוץ כל כך.

מהם הגורמים לקמטים באזור הצוואר והמחשוף?

העור באזור הצוואר והמחשוף עדין ודק יותר מעור הפנים ומכיל פחות בלוטות חלב המשמנות את העור. כתוצאה, הוא מתייבש ביתר קלות ורגיש יותר לנזקים ימיומיים כמו קרינה, קור, זיהום ועוד. כל אלה גורמים לקמטים, קמטוטים וכתמים להופיע מוקדם יותר באזור הצוואר והמחשוף.

הרגלי טיפוח נכונים לאזור הצוואר והמחשוף כבר מגיל צעיר

על מנת למנוע את ההזדקנות המוקדמת של העור באזור הצוואר והמחשוף, חשוב להעניק לו יחס דומה ליחס שאת מעניקה לעור הפנים.
אם את בגילאי 20-30 אנחנו מציעים פתרון פשוט – בכל מריחת סרום או קרם פנים, פשוט המשיכי את המריחה לכיוון אזור הצוואר והמחשוף.
אם את בת 40 ומעלה אנחנו ממליצים להתחיל להשתמש בתכשירים המיועדים לטיפוח הצוואר והמחשוף – מעניקים לאזור את הלחות לה הוא זקוק, ממצקים אותו ומגנים עליו מנזקי הסביבה.
בכל גיל, אם עור הצוואר והמחשוף שלך חשופים, חשוב להשתמש בקרם הגנה מהשמש וקרני הUV עם מקדם הגנה גבוה.

טכניקה נכונה לשימוש במוצרי טיפוח לאזור הצוואר והמחשוף

הרגלים עדינים ונכונים הם המפתח לשגרת טיפוח יעילה. בסדרת הטיפוח לאזור הצוואר והמחשוף Crystal Decollifte תמצאי קרם לחות ממצק לאזור הצוואר והמחשוף, מסכת לחות מועשרת ברימון ושמן נר הלילה, וקפסולות ליפידים להזנה מחודשת של אזור הצוואר והמחשוף עם בוסט של נוסחת הפטנט שלנו BETOXYNOL-4 וויטמין E. את כולם יש להניח על העור בטכניקה דומה:
טיפוח הצוואר – חממי מעט מהקרם או מהסרום בין הידיים ועסי אותו בתנועות מעגליות ממרכז הצוואר לכיוון החוצה .
טיפוח המחשוף – עסי את עור המחשוף בתנועות ישרות מעומק המחשוף והחוצה לאורך ולרוחב על מנת לעורר את האלסטיות בעור עד לספיגה מלאה של הסרום או הקרם.
שימי לב – גם לבגדים שאנו לובשות עשויה להיות השפעה על הזדקנות מוקדמת והווצרות קמטים באזור הצוואר והמחשוף. חולצות וסריגים הדוקים מדי באזור הצוואר עלולים ליצור גירויים מיותרים וקמטים. חזיות קטנות מדי, או גזרות המייצרות “פוש אפ” מוגזם עשויות להבליט את הקמטים באזור המחשוף. וחזיות גדולות מדי או כאלה שאינן “יושבות” טוב על החזה עלולות לפגוע באלסטיות של העור וליצור קמטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *