שרון נעמן משתפת : ״אם כבר הגיע הגיל, אז לפחות בסטייל

בואו נודה באמת – אני לא מאלה. אני לא מאלה שמשתמשות בתרחיץ פנים מגיל 16, מקפידות על קרם לחות ולא יוצאות מהבית בלי קרם הגנה, אף פעם לא הייתי. תמיד אמרו שאני נראית צעירה לגילי, אבל לאחרונה, מאז שעברתי את 40, אני כבר לא מעלה לפייסבוק תמונות בלי איזה פילטר טוב.
את מותג הטיפוח FashionTv Cosmetics הכרתי בעקבות המלצה על ה״מסכה בדקה״ בקבוצת פייסבוק, בדיוק דקה וחצי אחרי שגיליתי עוד קימטוט ממש מעצבן במצח. כמה תגובות מרוצות אחר כך וכבר הזמנתי. עוד באותו ערב מרחתי את המסכה לקראת יציאה למפגש חברות.

 בהוראות השימוש כתוב להמתין דקה, אבל לא היתה לי סבלנות. עמדתי מול הראי במקלחת וראיתי איך העור הופך למלא ומבריק יותר. את תחושת המתיחה בעור אי אפשר היה לפספס. בתוך פחות מדקה הקמט המעצבן לאורך המצח שלי פשוט נעלם. באותו ערב, שלוש חברות שאלו אותי מה עשיתי בפנים. זה היה עד כדי כך מורגש. 

 

עם כאלה תוצאות לא יכולתי שלא להתמכר. המסכה מחזיקה לכמה שעות טובות, כך שבדר״כ אני משתמשת בה על הבוקר, ושוב אם אני יוצאת מהבית אחה״צ או בערב. הבעיה היחידה הייתה שלפעמים המתיחה גרמה לעור שלי להרגיש יבש. הפעם כבר חקרתי את האתר לעומק. גיליתי שיש להם סוגים שונים של קרם לחות המותאמים לסוג העור או לבעיות שונות. אחרי התלבטות בחרתי בקרם לחות מאותה סידרה המכילה חומצה היאלורונית

 

גם הקרם לא איכזב. מעבר לעיצוב המושלם של הקופסא שלו והריח המעולה, אני נהנית מאד מהמרקם הקליל שלו ומהתחושה הנפלאה שהוא מעניק לעור שלי כל בוקר. עכשיו אני כבר כן מאלה. אני מקפידה על טיפוח הפנים שלי, ונהנית מזה.

מבצע!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *